• SZUKAJ

  Filtr Mikrobiologiczny EPS-1000 jedyny filtr na świecie 
  posiada certyfikaty NSF - za zdolność usuwania bakterii na poziomie 99,9999%
  Zaprojektowany i wykonany w USA. 

  DANE TECHNICZNE

   Cena

   897.90 PLN

   do ceny należy doliczyć podatek 23% VAT

   1168.50 PLN

   Jedyny na świecie filtr mikrobiologiczny. 
   Atestowany przez NSF - jako jedyny ze zdolnością usuwania bakterii na poziomie 99,9999%
   Zaprojektowany i wykonany w USA. Urządzenie firmowane przez największego na świecie producenta urządzeń uzdatniających wodę - firmę Ecowater.

   To idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli chcesz mieć pozbawioną bakterii, smaczną i bogatą w minerały wodę do picia oraz gotowania, prosto z kranu. I to bez konieczności stosowania chloru lub lamp UV, nawet w przypadku wody studziennej! System filtrujący skutecznie usunie z wody bakterie, wirusy, osady i przykre zapachy. EPS-1000 to niezwykle skuteczny i prosty w obsłudze filtr mikrobiologiczny. Całkowicie usuwa bakterie, wirusy i cysty oraz poprawia smak i zapach wody. EPS-1000 wykorzystuje opatentowaną technologię KX® Purifier™, która zapewnia bezpieczne i skuteczne oczyszczanie wody. Technologia Purifier™ powoduje zatrzymanie przepływu, gdy zdolność układu do ochrony użytkownika została utracona. Ta bezpieczna i jedyna w swoim rodzaju technologia sprawia, że użytkownik nie będzie narażony na konsumpcję zanieczyszczonej wody. EPS-1000 jest systemem przeznaczonym do oczyszczania wody. System wykorzystuje podwójny układ filtrów do usuwania z wody niepożądanych składników nadających wodzie smak i zapach chloru, a także usuwa zanieczyszczenia mechaniczne, związki ołowiu, arsen, rtęć, wirusy, bakterie, cysty i wiele innych związków organicznych (usuwa łącznie 53 różne związki).
   Jest to też jedyny filtr który nie działając na zasadzie odwróconej osmozy usuwa z wody farmaceutyki (pozostałości po lekach rozpuszczone w wodzie). Jednocześnie, układ pozostawia w wodzie występujące w niej minerały.

   Dane techniczne:

   Temperatura pracy: 4 - 38
   °
   C
   Ciśnienie pracy: 2,76 - 6,89 bara
   Maksymalny przepływ: (max.) 2,78 l/min
   Wymiary: wys. 41 cm x szer. 20 cm x gł. 8 cm
   Maksymalna zawartość w wodzie zasilającej żelaza, manganu i siarkowodoru: 0 (zero)
   Przyłącze wody: 1/2" + zawór kulowy doprowadzający wodę do filtra

   Zalety produktu
    

   • Poprawia smak i zapach wody
   • Usuwa bakterie i wirusyalt
   • Prosta obsługa - łatwa wymiana wkładów filtracyjnych
   • Kompaktowe wymiary
   • Zatrzymuje w wodzie niezbędne minerały
   • Estetyczny kranik

    


    

      

   DANE TECHNICZNE

   • producent:

    Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.