• SZUKAJ

JORO Uzdatnianie i Filtry wody osmoza Comfort Refiner zmiekczacze evolution Boost 300, 400

JORO 29 LAT UZDATNIAMY WODĘ

WIĘCEJ

  TRINNITY SLIM - Zmiękczacz wody

  Do apartamentów, szeregowców, domów jednorodzinnych - do 6 osób/2-3 łazienki)

  Produkowany w USA 

  DANE TECHNICZNE

   Woda wodociągowa zwykle spełnia normy wody pitnej, nie zawsze jednak odpowiada nam jej smak, zapach lub fakt, że nieprzyjemnie wysusza skórę, powoduje osady oraz kamień kotłowy, niszczący instalacje grzewcze, armaturę łazienkową i urządzenia AGD. Z kolei woda z ujęcia własnego najczęściej nie odpowiada normom wody pitnej, ze względu na obecność nadmiernych ilości niektórych związków, np. żelaza, manganu lub amoniaku. Bez względu na pochodzenie wody oraz występujące w niej problemy, możemy w prosty sposób ją uzdatnić, dobierając odpowiednie urządzenie z linii TRINNITY.

   Zmiękczacze i filtry TRINNITY to gama najnowocześniejszych urządzeń do uzdatniania wody, które wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością. Opatentowane, unikalne rozwiązania zastosowane w tych urządzeniach mają na celu uzdatnianie wody w sposób komfortowy, oszczędny i chroniący środowisko naturalne. Posiadają unikalny designsą w pełni automatyczne, tanie w eksploatacji i trwałe. Oferujemy produkt oraz świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

   KORZYŚCI PŁYNĄCE Z UZDATNIONEJ WODY W DOMU

   • Niższe rachunki za ogrzewanie o ok. 20% (dzięki ochronie instalacji przed kamieniem kotłowym i przez to zwiększenie jej sprawności).
   • Mniej osadów z kamienia i żelaza na armaturze i sanitariatach = mniej sprzątania.
   • Zdrowa i miękka skóra oraz włosy po umyciu.
   • Naczynia bez zacieków po myciu.
   • Wydłużenie żywotności sprzętów AGD mających kontakt z wodą.
   • Zmniejszone zużycie detergentów do mycia i sprzątania o ok. 60 % (detergenty lepiej rozpuszczają się w wodzie miękkiej, niż twardej).
   • Ochrona ubrań przed zniszczeniem w praniu i zachowanie żywych kolorów.
   • Smaczniejsze napoje i potrawy przygotowane na bazie wody.
   • Ochrona środowiska naturalnego – przefiltrowana woda pitna prosto z kranu, zamiast wody butelkowanej!
   • Woda pitna bez smaku i zapachu chloru.

   10 PRZEWAG URZĄDZEŃ TRINNITY

   1. Jedne z najoszczędniejszych w eksploatacji urządzeń do domowego uzdatniania wody na rynku europejskim.
   2. Opatentowane technologie, zapewniające bezawaryjność i wysoką wydajność, nawet w przypadku korzystania z wody o gorszej jakości i przy dużych spadkach ciśnienia hydraulicznego.
   3. Urządzenia wyprodukowane w USA.
   4. Solidna, niezawodna głowica sterująca w każdym urządzeniu.
   5. Inteligentne urządzenia, które dostosowują się do przyzwyczajeń domowników – posiadają unikalny system dopasowania pojemności jonowymiennej do zmiennego zużycia wody w domu.
   6. Podczas każdej regeneracji urządzenia minimalizują zużycie wody i soli – regenerują nie całe złoże, a tylko tę część, która jest wyczerpana.
   7. Urozmaicona gama pozwala na wybór urządzenia o optymalnych wymiarach i parametrach, również dla mieszkań.
   8. Trwałe, wysokiej jakości, kwasoodporne komponenty, zapewniające wieloletnie działanie.
   9. Oszczędne użycie wody i soli tabletkowanej do regeneracji pozwala dbać o środowisko naturalne.Przewagą TRINNITY SLIM jest smukła obudowa, pozwalająca na montaż w ciasnych pomieszczeniach. Jak wszystkie zmiękczacze TRINNITY , posiada unikalny system dopasowania pojemności jonowymiennej do potrzeb użytkownika. Regulację uruchamia się automatycznie w taki sposób, aby zregenerować tylko zużytą część złoża jonowymiennego oraz zminimalizować zużycie wody i soli. Mocne strony TRINNITY SLIM to ustawność, bezawaryjność oraz sprawdzone technologie, które zawsze optymalizują koszty eksploatacyjne.
    Wymiary (wys/szer/głęb):1080 x 318 x 372 mm

   DANE TECHNICZNE

   • producent:

    REKOMENDACJE

    Firma JORO jest godna polecenia, wstepna ocena i wycena projektu , propozycja kilku opcji w zależności od preferencji klienta, bardzo fachowe doradztwo w trakcie realizacji, dokładne wytłumaczenie serwisowania, bezproblemowy kontrakt juz po wykonaniu pracy. Polecam.

    Pan Mieczysław

    Super kontakt, dobra cena, perfekcyjny sprzęt. Obsługa i montaż na najwyższym poziomie. Polecam.

    Pan Marcin

    Dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i z takim świetnym podejściem do klienta! Kupiliśmy uzdatniacz wody, montaż bardzo sprawnie poszedł, maszyna chodzi bez problemu, jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z usług tej firmy! Z całego serca polecam!

    Pani Anna

    Bardzo miły kontakt, wszystko wytłumaczone, dostałem odpowiedzi na każde pytanie. Atrakcyjne ceny, wszystko jasno wytłumaczone i ustalone. Pomoc przy doborze urządzenia. Serdecznie polecam.

    Pan Piotr

    Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.