• SZUKAJ

JORO Uzdatnianie i Filtry wody osmoza Comfort Refiner zmiekczacze evolution Boost 300, 400

JORO 29 LAT UZDATNIAMY WODĘ

WIĘCEJ

  System NanoPad to nowoczesny system filtracji wody  zabudowany w eleganckiej obudowie o kompaktowych wymiarach.

  System NanoPad nie potrzebuje dodatkowego zbiornika magazynującego wodę jak w osmozach tradycyjnych.

   

  DANE TECHNICZNE

  • producent: APEC USA
  Cena

  1660.50 PLN

  do ceny należy doliczyć podatek 23% VAT

  1845.00 PLN

  System Osmotyczny NanoPad to nowoczesny system filtracji wody zabudowany w eleganckiej obudowie o kompaktowych wymiarach który dzięki takiej konstrukcji pozwala nam schować urządzenie w zabudowie kuchennej w dowolnym położeniu.

  System NanoPad nie potrzebuje dodatkowego zbiornika magazynującego wodę, posiada wydajny wkład wstępnego oczyszczania, który oczyszcza wodę z rdzy, piasku i zawiesin oraz wkład węglowy, który w wysokim stopniu oczyszcza wodę z chloru, substancji organicznych oraz niektórych pestycydów. Posiada dwie potężne i nowoczesne membrany nano-filtracyjne o wydajności 250GPD każda które w połączeniu z pompą wspomagającą całą pracę systemu jest ono wysoko wydajne.

  A zamontowana elektronika nadzoruje i steruje całym procesem filtracji, informację wyświetlane są na kolorowym panelu.

  W skład systemu wchodzi:

   komplet wkładów,

   membrana,

   przyłącza,

   wylewka.

  Użytkowanie systemu

  Po każdej wymianie wkładów, należy przepłukać wkłady, a w przypadku dłuższej przerwy w użytkowaniu urządzenia należy dodatkowo je wymienić wkłady na nowe.

  Urządzenie służy do filtracji wody pitnej. Nie należy go stosować w celach niezgodnych z jego przeznaczeniem.

  Należy stosować tylko oryginalne wkłady i części zamienne. W innym wypadku producent nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowe działanie urządzenia oraz jakiekolwiek powstałe w związku z tym szkody.

  Instalacja

  Urządzenie można instalować samodzielnie bez utraty gwarancji. Aby utrzymać prawa gwarancyjne, należy bezwzględnie przestrzegać przeprowadzania serwisów oraz stosować się do zapisów zamieszczonych w instrukcji montażu dołączonej do systemu.

  Stopnie filtracji

  Stopień pierwszy: filtr wstępny sedymentacyjny, wykonany z pianki polipropylenowej zamknięty w szczelnej obudowie z tworzywa - usuwa zanieczyszczenia stałe. Przedłuża tym samym żywotność kolejnych wkładów.

  Stopień drugi:  wkład węglowy liniowy - eliminuje związki chloru, oraz zanieczyszczenia organiczne. Jest niezbędny w celu zabezpieczenia membrany osmotycznej przed działaniem chloru. Charakteryzuje się mniejszym pyleniem niż granulat węglowy. Przedłuża tym samym żywotność membrany.

  Stopień trzeci i czwarty: membrany nano-filtracyjne o wydajności 250GPD każda

  Parametry prazy systemu

  SymbolRONP25038P
  Przyłącze3/8"
  Ciśnienie pracy1.0 - 6 bar
  Zasilanie230V/60Hz
  Pobór prądu w czasie pracy96 W
  Temperatura pracy2 - 45°C
  Wężyk1/4", 3/8" (do podłączenia)
  Żywotność wkładów3 - 6 miesięcy
  Membrana250 GPD3 - 4 lata
  Płukanie membranAutomatyczne
  Wymiary (wys. x szer. x gł.)430 x 105 x 395mm

   

  Na zakupiony towar udzielamy 2 letniej gwarancji.

  DANE TECHNICZNE

  • producent: APEC USA

   REKOMENDACJE

   Firma JORO jest godna polecenia, wstepna ocena i wycena projektu , propozycja kilku opcji w zależności od preferencji klienta, bardzo fachowe doradztwo w trakcie realizacji, dokładne wytłumaczenie serwisowania, bezproblemowy kontrakt juz po wykonaniu pracy. Polecam.

   Pan Mieczysław

   Super kontakt, dobra cena, perfekcyjny sprzęt. Obsługa i montaż na najwyższym poziomie. Polecam.

   Pan Marcin

   Dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i z takim świetnym podejściem do klienta! Kupiliśmy uzdatniacz wody, montaż bardzo sprawnie poszedł, maszyna chodzi bez problemu, jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z usług tej firmy! Z całego serca polecam!

   Pani Anna

   Bardzo miły kontakt, wszystko wytłumaczone, dostałem odpowiedzi na każde pytanie. Atrakcyjne ceny, wszystko jasno wytłumaczone i ustalone. Pomoc przy doborze urządzenia. Serdecznie polecam.

   Pan Piotr

   Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.