• SZUKAJ

JORO Uzdatnianie i Filtry wody osmoza Comfort Refiner zmiekczacze evolution Boost 300, 400

JORO 29 LAT UZDATNIAMY WODĘ

WIĘCEJ

  GRATIS  FILTR  MECHANICZNY + WKŁAD

  BY-PASS  ZAWÓR OBEJŚCIOWY Z MIESZACZEM

   Zmiękczacze JORO ECOX 110 OCEAN  to linia prostych w obsłudze, ale jednocześnie bardzo nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń,  to "inteligentne" zmiękczacze wyposażone  w automatyczną elektroniczną , objętościowo-czasową głowicę sterującą z wieloma funkcjami na panelu sterującym.

  Zmiękczacz JORO RUBIX 110 L OCEAN urządzenie zmiękczające wodę użytkową, do zastosowania w domu jednorodzinnym, w firmie, w mieszkaniu, restauracji, kotłowni,pralni itp.

  DANE TECHNICZNE

  • producent: BNT
  Cena

  1845.00 PLN

  do ceny należy doliczyć podatek 23% VAT

  2091.00 PLN

  Zmiękczacz JORO RUBIX 110 L OCEAN  urządzenie zmiękczające wodę użytkową, do zastosowania w domku jednorodzinnym, w firmie oraz w mieszkaniu posiadającym własny ogrzewanie.

  Zmiękczacze JORO RUBIX 110 L wyposażone są w automatyczną, objętościową głowicę sterującą . Proces zmiękczenia wody polega na zamianie jonów wapniowych i magnezowych (odpowiedzialnych za twardość wody) na jony sodu. Proces ten zachodzi podczas przepływu wody przez złoże jonowymienne. Jeżeli zdolność złoża zostanie wyczerpana, jest ono poddawane regeneracji roztworem soli. Częstość regeneracji zmiękczacza zależy od twardości oraz ilości uzdatnionej wody. Urządzenie jest prawie bezobsługowe, tzn. jedyną czynnością jaką należy wykonywać jest dosypywanie soli do regeneracji. Odbywa się to mniej więcej co półtora miesiąca. Urządzenie o pojemności złoża 10 litrów przeznaczone jest dla domków jednorodzinnych zamieszkałych przez 1-2 osoby. Dane techniczne: - Wysokość - 64,6 cm - Szerokość - 22,5 cm - Głębokość - 44 cm - Ciśnienie pracy - 1,5 - 6,0 bar - Objętość złoża - 10 litrów - Zasilanie - 110-240 V / 50-60 Hz - Przyłącze wody - 1 cal - Sterowanie - Elektroniczne, głowica  - Regeneracja - Całkowicie automatyczna - Zużycie soli na regenerację - ok. 1 kg / 1 m3 wody - Zużycie wody na regenerację - ok. 70 litrów - Temperatura cieczy - 4-49°C - Wydajność: - nominalnie 0,7 m3/godz. Oferujemy montaż urządzenia na terenie całego kraju. (przy zamówieniu w uwagach dopisać MONTAŻ )

  DANE TECHNICZNE

  • producent: BNT

   REKOMENDACJE

   Firma JORO jest godna polecenia, wstepna ocena i wycena projektu , propozycja kilku opcji w zależności od preferencji klienta, bardzo fachowe doradztwo w trakcie realizacji, dokładne wytłumaczenie serwisowania, bezproblemowy kontrakt juz po wykonaniu pracy. Polecam.

   Pan Mieczysław

   Super kontakt, dobra cena, perfekcyjny sprzęt. Obsługa i montaż na najwyższym poziomie. Polecam.

   Pan Marcin

   Dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i z takim świetnym podejściem do klienta! Kupiliśmy uzdatniacz wody, montaż bardzo sprawnie poszedł, maszyna chodzi bez problemu, jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z usług tej firmy! Z całego serca polecam!

   Pani Anna

   Bardzo miły kontakt, wszystko wytłumaczone, dostałem odpowiedzi na każde pytanie. Atrakcyjne ceny, wszystko jasno wytłumaczone i ustalone. Pomoc przy doborze urządzenia. Serdecznie polecam.

   Pan Piotr

   Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.